Spuchnięty brzuch i uczucie czegoś obcego w środku

DZIEŃ DOBRY. MAM NADZIEJĘ, ŻE KTOŚ MI POMOŻE. JESTEM KOBIETĄ PO CZWARTYM PORODZIE, Z CZEGO DWA OSTATNIE NIE BYŁY PLANOWANE. BYŁY ONE ROK PO ROKU. OD OSTATNIEGO PORODU MINĘŁO JAKIEŚ SIEDEM MIESIĘCY. PO PORODZIE KRWAWIŁAM OKOŁO DWÓCH MIESIĘCY. PÓŹNIEJ MOJA MIESIĄCZKA BYŁA REGULARNA, AŻ DO MOMENTU, KIEDY MÓJ MĄŻ MUSIAŁ WYJECHAĆ DO PRACY ZA GRANICĘ. BYŁO TO JAKIEŚ TRZY MIESIĄCE TEMU. OD TEGO MOMENTU NIE MAM OKRESU, ŻYJĘ W SILNYM STRESIE. MUSIELIŚMY SIE PRZEPROWADZIĆ DO INNEGO KRAJU. TU ZACZYNAMY WSZYSTKO OD POCZĄTKU. W LIPCU ZMARŁA MI MAMA, DO TEJ PORY SIĘ Z TYM NIE POGODZIŁAM. MUSIŁAM W POLSCE ZOSTAWIĆ SIOSTRĘ, KTÓRĄ BARDZO KOCHAM. TU NIE MAM NIKOGO Z RODZINY. NIEDAWNO ZACZĘŁAM SIĘ ODCHUDZAĆ, NAGLE ZAUWAŻYŁAM ŻE MÓJ BRZUCH ZROBIŁ SIĘ JAKBYM POŁKNĘŁA PIŁKĘ. I MAM UCZUCIE CZEGOŚ OBCEGO W ŻOŁĄDKU. DO TEGO BRAK OKRESU. I OBWITE UPŁAWY, BARDZO WODNISTE, O NIEPRZYJEMNYM ZAPACHU. JESTEM BARDZO ZDENERWOWANA TĄ SYTUACJĄ. CZEGO TO SĄ OBJAWY? CZY ZNÓW NIEPLANOWANA CIĄŻA? TO SPĘDZA MI SEN Z POWIEK. PROSZĘ O POMOC. ADRIANNA

KOBIETA ponad rok temu

Redakcja abcZdrowie

Pani objawy mogą być związane z kolejną ciążą, koniecznie proszę wykonać test ciążowy i udać się do ginekologa! Jeśli test będzie ujemny, wymaga Pani również diagnostyki ginekologicznej, gdyż opisane objawy nie są prawidłowe i proszę ich nie lekceważyć.