Stan podgorączkowy, problemy se snem i niedowaga u 3-miesięcznego dziecka

moja córeczka ma 3 miesiące od5dni ma stan podgorączkowy od37,5 do 37,8 jest niespokojna marudzi w nocy budzi się co godzine pręzy płacze karmie piersiom ale dokarmiam bo ma niedowagę jaka morze być przyczyna warzy 5600

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Opisane dolegliwości mogą być spowodowane infekcją. Nie można wykluczyć innego rodzaju nieprawidłowości. Proszę udać się na wizytę do lekarza pediatry.