Stosowanie Gripexu Max i Rutinoscorbinu

Pewnien pan chwalił się w internecie swoim sposobem na zwalczenie choroby.Każdej wirusowej.Sposób ten wygląda następująco:"Ja w takiej sytuacji biorę dawkę uderzeniową – 2 tabletki Gripexu Max i 5 tabletek Rutinoscorbinu i powtarzam taką dawkę co kilka godzin aż choroba odpuści".Pisał że ten sposób stosuje od początku choroby,nawet przy temp.37 do momentu gdy przejdą mu wszystkie objawy łącznie z katarem i kaszlem.Czy jest sens brać z niego przykład?

Lek. Tomasz Budlewski

Proponuję Udać się do lekarza rodzinnego, po badaniu będzie można coś więcej powiedzieć i zalecić odpowiednie dalsze Postępowanie Terapeutyczne