Stosunek po czyszczeniu

Trzy tygodnie temu byłam czyszczona. Po jakim czasie mogę spokojnie współżyć?
ponad rok temu

Redakcja abcZdrowie

Witam.

Jeśli czuje się Pani dobrze, nie krwawi, to może Pani już współżyć. Pierwsza owulacja pojawia się zwykle po 2-4 tygodniach od zakończenia krwawienia związanego z poronieniem. Jeśli chce Pani starać się o ciażę, to należy jednak wstrzymać się z tym przez 2-3 cykle, tak aby organizm w pełni się zregenerował.

Pozdrawiam serdecznie!