Swędzące miejsce nad prawą łopatką

witam moj maz od pewnego czasu ma wrazenie ze nad prawa lopatka tuz pod skura cos malego sie porusza i bardzo go swedzi nie przwbywal nigdzie poza europa jedynie w grecji w jaki sposob mozna sie dowiedziec co to jest i ewentualnie do jakiego lekarza sie udac lub jakie wykonac badania pozdrawiam

Aleksander Ropielewski

Przede wszystkim sugeruję wykonać badanie USG zmiany podskórnej i w zależności od wyniku podjąć decyzję o wizycie u konkretnego specjalisty.