Swędzenie pośladków i nadmierna potliwość

Witam. Mam taki problem. Gdy jest goraco i sie poce to swedzi mnie tylek, nie odbyt tylko półdupki. Zglaszam sie z tym probelemem bo mam prace siedzaca. Pracuj w biedronce. I jak jest straszny upal,to poce sie po czym strasznie swedzi i nie moge wysiedziec. Zawsze nosilam jeansy,postanowilam zalozyc dresy ale problem nie mija. Prosze o pomoc. Caly zas wierce sie na krzesle, drapie sie ale ile mozna. Klienci jeszcze cos sobie pomysla. Pomocy.

Piotr Pilarski

Witam serdecznie.,

na takie problemy najlepsze jest zachowanie higieny czyli jak najczęstsze prysznice. dodatkowo moze pani posypać te miejsca talkiem lub użyć antyperspirantu.

Pozdrawiam.