Swędzenie przy problemach z hemoroidami

Witam mam problem z hemoroidami stosuje fine 6 fitoroid proctohemolan ale nadal nic niepomoga co moge zrobic czasem odczuwam straszne swedzenie chcialabym raz na zawsze sie tego pozbyc,sa jakiej metody by je usunac wstydze sie isc do lekarza....

Piotr Pilarski

Bez pomocy lekarza nie można usunąć hemoroidów. Maści dostępne w aptekach tylko łagodzą dolegliwości.

Pozdrawiam.