Swędzenie skóry po każdej kąpieli

Witam Pisze do państwa z dość nie typowym problemem. Mianowicie po każdej kąpieli czy to u mnie w domu czy u mojej dziewczyny każda kąpiel kończy się męczarnią w postaci swędzenia skóry na całym ciele. W jednym miejscu się podrapię to zaczyna się to w innym miejscu. I tak przez 20 minut codziennie. Problemu tego nie ma na kąpieliskach wodnych ani na basenie jednak kiedy biorę juz na basenie natrysk z prysznica jest to samo. Zmieniałem już temp wody, płyny do kąpieli i nadal jest to samo.

Lek. Tomasz Budlewski

Proszę koniecznie udać się do lekarza dermatologa. Po badaniu będzie można określić odpowiednie postępowanie.