Tabletki antykoncepcyjne Ovulastan a zabezpieczenie pomiędzy opakowaniami

Mam nieregularną miesiączke, byłam dziś u ginekologa po tabletki antykoncepcyjne, zrobił mi tylko badania cytologiczne i przepisał tabletki ovulastan forte. Czy będe w pełni zabezpieczona? Czy w dniach pomiędzy opakowaniami też jestem zabezpieczona?

witam,
przy pierwszym opakowaniu wskazana dodatkowa ochrona.
Później skuteczność powinna być ciągła
Jednak proszę pamiętać że antykoncepcja w formie tabletek nie daje 100% skuteczności