Trzecia dawka szczepionki a kaszel u 6-miesięcznego dziecka

Witam, MOj 6 miesięczny synek jest przeziebiony ma kaszel. Nie ma gorączki. W piątek jesteśmy umówienia na 3 dawkę sCzepionki która bardzo opoznilismy w stosunku do ostatniej (od 6Maja). W Anglii lekarze nie badają dzieci przed szczepieniem a nawet jeśli to o ile nie ma gorączki kwalifikują do szczepienia. Wczoraj byłam osluchac synka i płuca i oskrzela ma czyste. Czy mogę go szczepić? Jakie sa ewentualnie zagrożenia? Czy lepiej odłożyć trzcia dawkę ? I jak długo mogę to odwlekać? Dziękuje

Przed szczepieniem dziecko musi byc zbadane przez lekarza, kaszel nie jest przeciwskazaniem, decyzję podejmuje lakarz po zbadaniu.