Twardy i bolesny guz po operacji na przepuklinę pachwinową

Dzień dobry. W lutym tego roku miałam operację na przepuklinę pachwinową metodą bez użycia siatki. Od lipca zaczęły się pobolewania tej blizny i zrobiło mi się takie niewielkie twarde zgrubienie jakby na węźle. Lekarz powiedział, że szwy mogły się nie wchłonąć. We wrześniu zgrubienie się uwypukliło poszłam ponownie do lekarza 2 tyg temu powiedział, że nie widzi nawrotu i jest ok. Ból się nasila a w ciągu tygodnia guz powiększył się do wielkośći połowy kciuka. Guz jest twardy i bardzo bolesny.

Proponuję ponowną wizytę u operatora !!! Wymienione przez Panią objawy nie są normalne! Proszę ew. zwrócić się do innego chirurga1 zż