Uczucie przelewania płynu w okolicy nerki po upadku

Witam mam takie pytanie, wczoraj skakałem na trampolinie trochę za wysoko się odbiłem i spadłem na ręce, w tym momencie miałem uczucie jakby jakiś płyn przelał mi się w okolicy nerek, a potem przez chwile piekła mnie prawa strona, dzisiaj nic mnie nie boli mam tylko takie dziwne uczucie pustki w prawej stronie, czy to normalne, czy mogło to być naciągniecie mięśnia albo coś w tym stylu?

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Jeśli opisane objawy trwały tylko chwilę, to nie ma powodów do niepokoju. Rzeczywiście mogło być to bowiem naciągnięcie mięśnia.