Uczucie spływania ropy po gardle

Witam, mój problem polega na tym, że po tylnej ściance gardła 'coś' mi spływa. W ustach jak i w nosie czuje zapach/smak ropy, czasami zrobi mi się klucha i nie ciężko mi się przełyka. Do tego do delikatnie boli mnie prawe ucho (gdzieś tam w środku). Miałem robiony wymaz: 1. Streptociccus α- hemolizujący 2. Neisseria spp. 3. Haemophilus parainfluenze 4. Staphylococcus aureus metycylinowrażliwy ( ) wzrost skąpy Laryngolog przepisał mi ISMIGEN Czasem czuje szczypanie w nosie ciągłę zmęczenie

Lek. Katarzyna Szymczak

Proszę postępować zgodnie z zaleceniami laryngologa, w razie zaostrzenia dolegliwości zgłosić sie na kontrolę.
Pozdrawiam