Uderzenie w głowę i dolegliwości bólowe

Witam, w sobote uderzyłam się w głowę w nocy, okoliczności zdarzenia nie pamietam dokladnie, niestety byłam pijana po wieczorze panienskim. Rano zauwazylam guza na czole i doskwieral mi lekki ból okolicy czołowej prawej (skron). Udałam się na SOR. Zrobiono mi rtg twarzoczaszki i przebadano wszystko było w porzadku. Dzis mija 4 dzien od uderzenia, bol głowy jest lekki i niestały,natomiast mam nudnosci i brak smaku. Po za tym brak innych dolegliwosci Czy powinnam sie niepokoic?

Ból głowy po urazie może jakiś czas się utrzymywać, nudności jeśli są niewielkie też. Niepokojący jest brak smaku. należy wykonać TK głowy w trybie pilnym, najlepiej udać się ponownie na SOR.