Ukruszenie się zęba z powodu zepsucia

Mam taki problem otoz: 1. Ukruszenie sie zeba 6 z powodu popsucia - wiec usuniecie2. 9 zab nachodzi na dziaslo osemki. Osemka wypada sama i dziewiatka przesmieszcza sie w miejscie 8mki. Usuwam ta dziewiatke ale korzen osemki zostal prawda? Trzea go usunac? 3. zab siodemka caly szary troche poszedl w bok. zgrubiale dziaslo przy siodemce.Zeby sa po lewej stronie na gorze. Krawia mi dziasla i sa krwotoki z lewej dziurki nosa i mam wezly powieksoze w szyjii.

Witam, proszę zgłosić się do gabinetu stomatologicznego. Trudno jest postawić rozpoznanie nie widząc a tylko sugerując się opisem.W gabinecie lekarz zbada, obejrzy dokładnie i podejmie odpowiednie leczenie. Pozdrawiam