USG genetyczne w okolicy Gdańska

Bardzo zależy mi na badaniu USG pod koniec kwietnia. Jestem w 9 t 3 d ciąży. Gdzie w okolicach Gdańska mogę wykonać usg genetyczne ?

Witam ,cały wykaz gabinetów jest w Narodowym Funduszu Zdrowia ,jednak mysle że lekarz ginekolog który Panią skierował na takie badanie mógłby zaproponować miejsca .

Witam serdecznie.
Jeśli chodzi o Gdańsk to badanie USG genetyczne może wykonać Pani w Klinice Invicta (nr tel. 58 58 58 800) na ul. Rajskiej 10. Ale Invicta ma kilka placówek więc najlepiej jakby Pani zadzwoniła i się zapytała dokładnie w której placówce można wykonać takie badanie. Może Pani w Gdańsku wykonać badanie USG genetyczne w Przychodni Lekarskiej Gabinety przy Piecewskiej ul. ul. Piecewska 25/6 gdzie takie badanie wykonuje mi.in. dr hab. n. med. Dagmara Klasa-Mazurkiewicz czy dr n. med. Tomasz Milczek. W Gańsku Wrzeszczu na ul. ul. Grunwaldzka 87/91 m 4 mieści się Gabinet Ginekologiczny i USG (dr med. Hanna Olszewska i dr med. Jarosław Olszewski ), któzy również wykonują badania USG prenatalne nr tel. 69 69 10 919. W Gdańsku Osowie na ul. ul. Kielnieńska 123 mieści się Centrum Zdrowia Kobiety ISPL Adam Stencel nr 512 399 716 gdzie również można wykonać badanie USG prenatalne.
W Starogardzie Gdańskim w Medpharmie nr tel. 58 56 316 89 lub Polaszewski Marian, lek. med. Spec. ginekolog położnik. Gabinet ul. Stanisława Skalskiego 12 Starogard Gdański nr tel. 58 562 81 84, gdzie również można wykonać badanie.
Najlepiej jakby Pani podzwoniła i zapytała czy badania te są bezpłatne czy płatne (w wiekszości usługa ta jest ospłatna).

Pozdrawiam serdecznie.