USG piersi i skupisko naczyń w piersi

usg piersi wykonywałam wczoraj i lakarz zalecił ponowne za 4 misiace gdyz zauważył niewielkie skupisko naczyń krwionośnych ( nie mozna było zmierzyć tego) tuż obok przechodziło naczynie krwionośne główne. o czym może to swiadczyć? czy to objaw czegos niepokojacego. przyznam się ze panicznie się boje mam 30 lat od 5 lat wykonuje usg piersi bo mam piersi dysplastyczne. bardzo prodze o odpowiedz i z góry za nią dziękuję

Lek. Tomasz Budlewski

Proponuje kierować sie zaleceniami lekarza badajacego. W tym momencie nie mozna powiedzieć tak czy tak, konieczna dalsza obserwacja, zmiana nie jest charakterystyczna dlatego lekarz zalecił kontrole.