Uszkodzenie nerwu strzałkowego u 16-latka

16 letni syn został zdiagnozowany:,,uzskodzenie prawego nerwu strzałkowego w wyniku infekcji mycoplazmy. Czy w wyniku kuracji antybiotykowej i rehabilitacji dojdzie do pełnej sprawności?

Lek. Tomasz Budlewski

Odpowiedź na to pytanie jest niestety bardzo ciężka ponieważ nikt tak naprawdę tego nie wie. Dużo będzie zależeć jakiego typu powstało uszkodzenie i na jakim poziomie. Proponuję postępować zgodnie z zaleceniami lekarskimi.