Uszkodzenie więzadła przedniego krzyżowego oraz lewego rogu łąkotki w stopniu średnim

Witam serdecznie. Przez 7 lat grałem w siatkówkę. W ciągu 8 miesięcy 3 razy skręciłem staw kolanowy. Wysłano mnie na zabieg artroskopii.Stwierdzono uszkodzenie więzadła przedniego krzyżowego oraz lewego rogu łąkotki w stopniu średnim... i ? no własnie... mineło 3 miesiace od zabiegu a kolano przeskakuje,blokuje się, rzepka potrafi się wysunąć, nie mówiąc o uprawianiu sportu.Myślałem że ten zabieg pomoże.. utrudnia mi to bardziej życie niż przed zabiegiem.Jak mi pomóc ? prosze o jakiekolwiek rady

Witam,
Jeśli artroskopia była jedynie diagnostyczna to staw dalej jest uszkodzony. Pomóc może jedynie zabieg naprawczy. Nie napisał Pan, że coś zrobiono a jedynie stwierdzono w trakcie artroskopii.