W okolicach czołowo-skroniowych z lateralizacją prawostronna zarejestrowano grupy fal ostrych

Witam dzisiaj odebrałam wynik EEG od syna 7 lat proszę o opinię. Opis badania: czynność podstawowa 9c/sek. RZ obecna. Na tym tle w okolicach czołowo-skroniowych z lateralizacją prawostronna zarejestrowano grupy fal ostrych. porronnych zespołów fala ostra -fala wolna, fal wolnych. HW nasila zmiany i występuje wyraźna skłonność do wyładowań uogólnionych. zapis ze zmianami w przodogłowiu z czynnością napadową. Proszę o pomoc

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Proszę udać się na wizytę do lekarza neurologa, który odniesie wynik badania do aktualnego stanu klinicznego.