Widzenie ducha zmarłego dziadka

Pani Psycholog od zeszłego miesiąca po stracie Mojego Dziadka w Szpitalu Gdańskim boję się wieczorami chodzić po naszym domu rodzinnym gdyż na jednej ze ścian górnych pokoju i jednej ścianie dolnej przedpokoju pokazuje mi się codziennie jego duch. Boję się autentycznie że zwariowałam,potrzebuje pomocy bo nie wiem jak nazwać to zjawisko które widzę w domu na co dzień, i kiedy ono mi w końcu minie ratunku, pomocy bardzo boję się tego zjawiska domowego czy ono coś oznacza dla naszej rodziny?

Dzień dobry!

Po przeżytej traumie straty członka rodziny i w okresie żałoby część ludzi doświadcza różnego rodzaju nietypowych wrażeń. Aby stwierdzić ich psychologiczne przyczyny i charakter oraz nauczyć się radzenia sobie z nimi konieczny jest osobisty kontakt z psychologiem i lekarzem psychiatrą.

Pozdrawiam!

tak.jest niegrozne.jesli Pani chce, to prosze do mnie zadzwonic jutro (piatek) lub w niedziele, a wyjasnie Pani tel.886210115 pozdrawiam serdecznie, violetta ruksza