Wiek 17 lat i 10 miesięcy a wybór lekarza pomiędzy pediatrą a lekarzem medycyny ogólnej

chłopiec w wieku 17 lat i 10 miesięcy , czy musi udać się do lekarza ogólnego czy do pediatry - na tym tle doszło do konfliktu przy rejestracji do lekarza - prosze o odpowiedż

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Zarówno lekarz ogólny jak i pediatra jak najbardziej może przyjąć dziecko w tym wieku.