Do jakiego lekarza iść w wieku 19 lat?

Witam do jakiego wieku powinno się chodzic do lekarza pediatry mam 19 lat i się jeszcze uczę i niewiem czy mam iść do pediatry czy do internisty

Milena Lubowicz

do internisty lub lekarza rodzinnego.
Pozdrawiam

Małgorzata Panek

Po ukończeniu 18 roku życia lekarzem zajmującym się pacjentem jest internista. Najprościej jak zgłosi się Pan do lekarza rodzinnego (zajmuje się on i dziećmi i dorosłymi)
Pozdrawiam