Wodniaki u 6-miesięcznego dziecka

Witam. Mój półroczny synek w ciągu dnia ssie pierś co ok 3godz, w nocy budzi sie co godz, max dwie, podaje mu pierś i śpi dalej. W nocy stara sie podnosić główkę, robi to częściej niż dniem. Rozwija sie prawidłowo, ale podczas USG wyszły wodniaki 6mm. Mamy umówioną wizytę u neurologa, ale co mogłabym robić by mały lepiej spał? Co jest przyczyna złego snu? Trwa to już ok 4msc. Ma sucho.

Proszę w tej sprawie porozmawiać z neurologiem. Myślę, że on po badaniu dziecka i ocenie wyników badań obrazowych wyjaśni przyczynę zaburzeń snu i doradzi co do dalszego postępowania.