Wymuszanie seksu przez męża

Mam 29 lat, po slubie jestem 7 lat , moj maz widzi tylko sex , ciagle jest mu mało , ciagle wymusza , odpoczywam tylko wtedy kiedy mam miesiaczke , czuje sie jakby sie tylko chciał powycierac o mnie , dwa lub raz dziennie to mało dla niego , proponuje mi abym w czasie jazdy autem lub na poboczu zrobiła mu dobrze, bardzo agresywnie reaguje kiedy stwierdzam ze ktos zobaczy , jego słowa bardzo zniechecaja mnie i rania . powiedział ze do niczego innego mu nie jestem potrzebna , maz ma 37 l

Witam serdecznie,
Napisała Pani, że mąż twierdzi, że jest Pani mu potrzebna jedynie do zaspokajania potrzeb seksualnych. Ponadto jest skoncentrowany na seksie, agresywnie reaguje na Pani odmowę. Trudno jest z pewnością stwierdzić, czy te problemy wynikają tylko z dużych potrzeb seksualnych czy jest to już forma uzależnienia. Wskazana byłaby konsultacja z seksuologiem.
Pozdrawiam

Witam serdecznie

Problem, który Pani opisuje jest bardzo częsty w związkach. Niezważanie na potrzeby partnerki, nie szanowanie jej, poniżanie jej jest wielokrotnie próbą zrekompensowania sobie własnych ułomności. Inną przyczyną mogą być zachowania przemocowe wobec Partnerek: fizyczne i psychiczne.
Trudno z Pani maila wywnioskować, jaka może być przyczyna takiego zachowania Pani męża. Nie wiem, również czy Pani próbowała rozmawiać z mężem na temat swoich uczuć i braku satysfakcjonującego związku. Mogę jedynie przypuszczać, że tak.
Proszę udać się do Poradni małżeńskiej, do psychologa seksuologa i przy jej/ jego pomocy znaleźć rozwiązanie Pani trudnej sytuacji.

Życzę szybkiego rozwiązania sytuacji i wszystkiego najlepszego.

Pozdrawiam

Witam Panią, zachowanie męża jest nie do przyjęcia i świadczy najprawdopodobniej o zaburzeniach w zakresie psychoseksualnym. Proszę się nie godzić dłużej na przedmiotowe traktowanie w tak delikatnej sferze jaką jest relacja seksualna. Wspólna z mężem wizyta u seksuologa wydaje mi się niezbędna. Sytuacja trwa już dość długo i sama z siebie się nie zmieni a konsekwencje takiego traktowania przez męża odbiją się na Pani zdrowiu i psychice. Po takich słowach jakie usłyszała pani od męża niejedna kobieta zdecydowałaby się na rozwód. Jeżeli dalej będzie Pani pozwalać mężowi na agresywne i upokarzające zachowania wobec siebie, sytuacja może eskalować i kto wie jak się to wszystko zakończy. Proszę koniecznie udać się po pomoc do specjalisty.Pozdrawiam