Wynik EEG i wskazania do stosowania leku Lamitrin

W odprowadzeniach ciemieniowo- potylicznych rejestruje się rytm alfa 9-10 Hz o amplitudzie do 45uV i serie niskonapięciowych fal beta. Rz obecna. Na tym tle w odprowadzeniach czołowych widoczne są nieliczne fale 6,5-7,8Hz o amplitudzie nie wyróżniającej się. Hw i Fs nie aktywują EEG. Zapis o miernych cechach nieprawidłowości w okolicach czołowych. Byłam u lekarza przepisał lamitrin i powiedział, że będę musiała go przyjmować już cały czas. Czy to tak poważne, że całe życie będę musiała brać?

Ważne jakie ma Pani objawy niepokojące??
Niewielkie zmian w EEG, nie opisano zmian napadowych
Proszę omówić z Neurologiem
Niektóe leki jak Lamotrygina, są też stosowane do leczenia zaburzeń nastroju.