Wynik TSH u 71-latka

Witam!!! Jestem mężczyzną, mam 71 lat. Ostatnio robiłem wyniki na tarczycę i wynik TSH mam 0,212. Jest on poniżej normy 0,27-4,2. I w związku z tym mam pytanie czy jest to wynik niepokojący i czy powinieniem coś z tym zrobić tzn. zacząć leczenie? Z góry dziekuje za odpowiedź. Pozdrawiam Z. S.

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. W tej sytuacji warto zgłosić się do endokrynologa aby wdrożyć odpowiednie leczenie oraz ewentualnie rozszerzyć diagnostykę o badania dodatkowe.