Wyniki poziomu prolaktyny

Witam,lekarz zleciła mi badania przebywam obecnie za granicą i nie mogę sie z nią skonsultować w celu ich zinterpretowania proszę więc o pomoc Prolaktyna I : 705,40 mIU/l przy normie max do 496,00 Prolaktyna II po MCP : (po 2 h powinna według lekarz wzrosnać ośmiokrotnie) 2 735,00 mIU/l

Lek. Tomasz Budlewski

Powyższy wynik wskazuje że nie jest hiperprolaktynemia czynności owa. Proszę koniecznie udać się do swojego lekarza. Konieczne jest rozszerzenie diagnostyki.