Wypadnięcie brwi u 32-latki

Witam! Jestem kobietą,mam 32 lata. Kilka miesięcy temu wypadła mi spora ilość brwi i do tego czasu nie odrosły (miałam zawsze gęste,długie,czarne). Leczenie dermatologiczne nie pomogło.Morfologia i poziom tarczycy wyszły prawidłowo. Jaka może być tego przyczyna? Czy brwi odrosną?

Piotr Pilarski

Ciężko powiedzieć co może być przyczyną, być może stres. Proszę stosować się do zaleceń dermatologa wtedy jest większe prawdopodobieństwo, że brwi odrosną.

Pozdrawiam.