Wzdęcia po karmieniu wcześniaka

Witam jestem ojcem wcześniaka ur. w 30 tyg. z wagą 1.600 gr. Mały był karmiony mlekiem matki ale przy wadze 3 kg. został dokarmiany mlekiem bebilon nenatal premium a następnie bebilon nenatal home. W tej chwili mały waży 4.6 kg. I pediatra zasugerował zmianę mleka na bebilon pepti. Dziecko niema alergi pokarmowej tylko wzdęcia po karmieniu. Proszę o zdanie pani na temat mleka początkowego dla wcześniaka

Proszę podawać normalne mleko bebiko ha lub nan ha, lepiej hipoalergiczne niż nie (ha), ale bez objawów skórnych alergii pokarmowej to wystarczy