Zaczerwienienie i świąd twarzy

Witam Mam 40 lat po raz kolejny mam problem z twarzą. Pierwszy raz 4 lata temu doszło u mniedo obrzeku, zaczerwienienia, swiadu twarzy znalazlam się wtedy w szpitalu gdzie leczono mnie dexaven, hydrocortizon, calcium, cortinef, phenazolina.stwierdzono rumień z obrzekiem twarzy o nieustalonej przyczynie. Trzy tygodnie temu zaczęła swedziec mnie twarz i nagle rano wstalam a twarz i szyja czerwona pod skóra krostki obrzęk i świąd nie zmieniłam kosmetyków zarzywam calcium phenazoline co robić

Lek. Krzysztof Szmyt

Witam, zalecam udać sie pilnie do lekarza na izbie przyjęć badz dermatologa. Może to byc obrzęk naczynioruchowy i trzeba wykonać stosowne badania i poddać Pania odpowiedniemu leczeniu. Pozdrawiam