Zakola a leczenie dermatologiczne

Witam czy z problemem z zakolami powinno się iść do dermatologa w ogóle jest jakiś skuteczny sposób u mnie nie jest to tak widoczne, ale już się zaczeło bo włosy nie rosną już mi tak , nie mam grzywki jak kiedyś. Są jakieś preparaty, które chociaż hamują ten proces? Pozdrawiam

Przypuszczalnie boryka sie Pan z problemem lysienia androgenowego. Istnieja skuteczne metody zatrzymania postepu utraty wlosow. Problem pomoze rozwiazac dermatolog.