Zawroty głowy i uczucie przytłumienia

Witam. W ten weekend żenię się z moją ukochaną. Jednak w zeszłą środę po powrocie z pracy, po zjedzeniu obiadu zaczęło mi się kręcic w głowie i dostałem biegunki. Pod wieczór, po krótkiej drzemce objawy gastryczne ustały, natomiast głowa a dokładnie czoło zaczęło mnie jakby uwierac, myślałem że to chwilowe, jednak ten stan utrzymuje się do dziś, głowa i twarz wydają się ciężkie i czuję się jak by przytłumiony. Leki na migrenę oraz i preparaty magnezowe nie pomagają. Czy powinienem się martwic?

Lek. Krzysztof Szmyt

Witam,
Szanowny Panie, proszę zgłosić do lekarza rodzinnego, który po osobistym zbadani wskaże dalsze postępowanie. Pozdrawiam

Witam, wskazana konsultacja u lekarza internisty a jezli okaże się że nic Pana w sensie medycznym nie dolega, ewentualnie wsparcie się jakiś łagodnym preparatem uspokajającym nerwy przed czekającym Pana w weekend niezwykle emocjonującym doświadczeniem. Pozdrawiam