Zdrada po wielu latach małżeństwa

Jesteśmy małżeństwem od 25 lat mamy troje dzieci jestem starszy od żony o 2 lata. Mimo że żona jest atrakcyjną kobietą i dość zaradną zawsze podobały mi się obce kobiety. Zdradzałem żonę od lat, nigdy się do tego nie przyznałem chociaż mi zarzucała i pytała dlaczego to robię Po co ma cierpieć. Przez wiele lat zarzucała mi że nie jestem ojcem dla dzieci tylko plybojem. Teraz nie chcę już z nią być bo widzę jak się zestarzała a ja lubię wozić w aucie na przednimmłódkę czuję się taki dowartościo.

Nie wiem, jakie pytanie Pan stawia, może sam Pan nie wie o co zapytać. Wydaje się, że chodzi Panu o to, jak w elegancki sposób rozstać się z żoną, żeby w majestacie prawa móc mieć kontakty z młodymi, atrakcyjnymi kobietami. Jeśli widzi Pan teraz po 25 latach, jak żona się zestarzała, to znaczy, że Pan również się zestarzał i to jest może Pana problem. Jak poradzić sobie z upływającym czasem, jak mieć poczucie mocy i zachować męskość. Znalazł Pan sposób na stałe dowartościowywanie się - kontakty z młodymi kobietami. Można i tak, jeśli to Panu pasuje, ale trzeba mieć świadomość, że to nie żona stara, ale że to Pan potrzebuje stałego dowartościowywania się, żeby walczyć z upływającym czasem.