Zdrętwienie małego palca u ręki

Dzień dobry.Zwracam się z pytaniem do Pani doktor od trzech dni u lewej ręki mały palec z częścią dłoni jest zdrętwiały czuję tylko mrowienia.Mam 50 lat ogólnie jestem zdrowy proszę napisać czy mam powody do niepokoju.Bardzo dziękuję.Pozdrawiam.

Szanowny Panie,
Drętwienie małego palca u ręki może sugerować patologie nerwu łokciowego jednak 3-dniowy okres trwania dolegliwości to zdecydowanie za krótko żeby byc zaniepokojonym.
Pozdrawiam,
dr n.med. Szymon Kujawiak
Specjalista w Ortopedii i Traumatologii Narządu Ruchu