Zimne dłonie i stopy u 18-latki a anemia

Jestem Marzena mam 18 lat. Każdej zimy mam ten sam problem. Mimo tego, że jest mi ciepło to stopy i dłonie ciągle mam zimne aż do bólu. Od jakiegoś czasu bolą mnie nadgarstki i kostki, mam też anemię. Niczym nie potrafię ogrzać kończyn. Czy to coś poważnego? Do jakiego lekarza się z tym udać albo co zacząć stosować? Z góry dziękuję za odpowiedź.

Witam
na rynku pojawiły się w ostatnim czasie żele służące do rozgrzewania zimnych kończyn - może ich Pani spróbować.
Można tez zastosować krople rozszerzające naczynia krwionośne, aby dłonie i stopy nie marzły na zimnie.
Proponuję wizytę u lekarza POZ.

pozdrawiam