Źle gojące się odleżyny

witam Proszę mi powiedzieć co najlepiej zastosować na odleżyny.Moja babcia ma je na tyłku i strasznie źle się goją ,a ma je już 3 tygodnie .Proszę mi powiedzieć jaki środek mógłby jej pomóc .dziękuję za odpowiedż

Renata GrzechociĹska

Witam.
Niestety odleżyny mają to do siebie, ze się źle goją. Proszę poszukać specjalnych opatrunków na odleżyny np. firma Hartmann ma kilka propozycji w swojej ofercie.
Pozdrawiam