53 kg przy 183 cm wzrostu

dzien dobry pisze poniewaz jestem mocno zaniepokojony swoja waga waze zaledwie 53 kg a wzrostu mam 183 cm co moze byc przyczyna tak niskiej wagi czy to jest normalne

Witam,
faktycznie taka waga budzi niepokój. Aby można było coś więcej stwierdzić potrzebny byłby dokładny wywiad dietetyczny, lekarski na temat Pana zdrowia, wcześniejszej wagi, sposobu odżywiania, trybu życia itp.
W pierwszej kolejności zalecam wizytę u lekarza internisty i dietetyka.