Analiza USG przezciemęczkowego u wcześniaka

Witam, Jestem mamą wcześniaka (ur. w 29 tc z wagą 1600, bliźniak II), proszę o analizę wyniku badania usg głowy p/ciemiączkowe, wspomnę tylko,że syn miał dokomorowy(nieurazowy) krwotok,stopnia I, u płodu i noworodka. Wynik badania brzmi następująco: układ komorowy nieco poszerzony, głębokość prawego rogu czołowego ok.7,6mm,lewego około 8,2mm, lewy róg czołowy nieco zaokrąglony. Rozpiętość komór bocznych ok.35mm, komora III szer. ok.6mm. Przestrzeń przymózgowa szer.ok5-7.Struktury mózgowia prawid

Lek. Tomasz Budlewski

A czy u dziecka występują jakieś niepokojące objawy. Proszę koniecznie udać się z dzieckiem do lekarza neurologa dziecięcego.po badaniu będzie można określić odpowiednie dalsze postępowanie.