Ataki wysokiego pulsu przy niedoczynności tarczycy

Moim problemem są napady pulsu 130. Palę papierosy ok. 7-11 dziennie. Mam niedoczynność tarczycy biore euthyrox N75.usg tarczycy w porządku Pani endokrynolog stwierdziła że te napady pulsu nie są od tarczycy.Morfologia magnez i potas w normie, ekg ok a ona kazała mi sie udać do kardiologa.Zaczęło się to od tego czasu kiedy moje dziecko miało drgawki gorączkowe, przeżyłam wtedy szok, w szpitalu zmęczenie nic nie jadłam ale od tego czasu minęło juz pół roku a ja n mam to od 3mies. Błagam o porade!

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Rzeczywiście wskazana jest ocena mięśnia sercowego u kardiologa.