Badania przed cholecystektomią

Witam Bardzo proszę o interpretacje wyników HBsAg 0.19 S/CO ujemny oraz Anty HCV 0,08 S/CO ujemny .Pytanie moje czy przy wyniku HBsAg musze zaszczepić się przed WZW przygotowuje się do cholecystekomii czy może oragniaz mój jest uodporniony

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Podane wyniki nie pozwalają ocenić, czy Pani organizm jest uodporniony. By to ocenić konieczna jest ocena przeciwciał anty-HBs.