Badanie CMV w 12. tygodniu ciąży

Witam, jestem w 12 tc mój wynik cmv igm 1.14 igg 7.4 awidnosc 24.91 niska. Czy jest zagrożenie dla dziecka? Gdzie szukac pomocy?

Lek. Krzysztof Szmyt

Witam,
Szanowna Pani, proszę się udać po poradę do lekarza prowadzącego. Wyniki trzeba porównać z norma laboratoryjnymi laboratorium w którym było wykonywane badanie. Pozdrawiam.

Renata GrzechociĹska

Witam.
Wyniki IgM i IgG są dodatnie, awidność niska, świadczy o infekcji CMV w ciągu ostatnich 3 miesięcy. Należy udać się do ginekologa prowadzącego ciążę.
Pozdrawiam