Badanie hormonów u 7-letniego dziecka

WITAM mam 7letniego syna jego wyniki w kwietniu tego roku tsh4,49 ft4-14,35 ft3-6,94 w sierpniu tego roku tsh3,01 ft4-15,62 ft3-7,19 w pazdzierniku tsh4,72 ft4-17,18 ft3-7,61 czy mam sie martwic czesto tez ma czerwona szyje i twarz jest nerwowy

Aleksander Ropielewski

Wyniki są prawidowe. Odnośnie opisanych objawów to są one mało specyficzne i sugeruję kontakt z lekarzem, który mając możłiwość przeprowadzenia badania bedzie w stanie powiedzieć coś więcej.