Badanie w kierunku toksoplazmozy przed ciążą

Witam. planuje ciąże i w związku z tym wykonałam badanie na toxo IGG i IGM wyszło dodatnie. Wykonałam badanie na awidność wynik uzyskany Igg - 249 awidność -- 013. Przyjmowałam rovamycynę 30 dni po końcu kuracji ant. odczekałam tydzień i znowu wykonałam badania - wynik - IGG--477 a awidność 0,09. Lekarz przepisal mi Daraprim i biseptol i zalecił badania awidnosci za 3 miesiące . Jakie badania wykonać Czy Tokso wymaga leczenia czy tylko początkowa faza zakażenia jest niebezpieczna dla ciąży?

Lek. Tomasz Budlewski

Proponuje udac sie do lekarza chorób zakaźnych aby okreslic odpowiedńie dalsze postepowanie.