Bardzo sucha cera u 20-latki

Mam strasznie suchą skórę. Nigdy tak nie miałam . Mimo ze jakis krem nałożę to i tak łuszczy mi sie skóra . Juz nie wiem co mam robic . Robiłam jakies badania i nie jestem na nic takiego uczulona jesli chodzi o jakies chemiczne rzeczy . Jaki krem mam nakładać albo jakies maści czy tabletki

Proszę zgłosić się na konsultację do lekarza dermatologa. Po badaniu lekarz postawi diagnozę i zastosuje odpowiednie leczenie.

Przy suchej skórze pomocne są również peelingi 1-2x w tygodniu.