Białe odbarwienia na górnych mleczakach u 2,5-latki

problem z górnymi mleczakami u 2,5 latki. Mają białe odbarwienia, widze że obie jedynki jakby się ścierały, najgorsza jest dwójka. Białe plamy, przebarwienia od góry zeba plus odpryski szkliwa. Jak mogę to leczyć, zapobiegać? Jaką używać pastę? Myjemy ząbki zawsze na noc. Swojego czasu piła mleczko na noc i zasypiała z butelką, teraz ma wodę w butelce. Córka dostaje codziennie wit. D3 (400) w kapsułce twist off oraz DHA

Dentysta powinien sprawdzić i ocenić czy białe przebarwienia nie są początkiem demineralizacji zęba, czy nie zaczyna się proces próchnicowy a może to fluoroza zęba. Koniecznie proszę myć zęby rano i wieczorem. I przede wszytskim żadnych soków, mleka, jedzenia po umyciu zęba.