Bierne palenie marihuany: czy badanie morfologii krwi może wykazać obecność THC?

Witam. Ostatnio mój kolega palił przy mnie marihuanę i nałykałam się tego dymu (ja nie paliłam), a za tydzień mam mieć robione badania morfologii... Czy to badanie wykaże THC we krwi? Strasznie się boję, bo nie wiem co powiedzieć rodzicom. Proszę o odpowiedź.

MĘŻCZYZNA ponad rok temu

Witam,

Morfologia jest badaniem ogólnym polegającym na ocenie podstawowych parametrów krwi. Test na obecność narkotyków jest już badaniem szczegółowym, na które konieczne jest oddzielne zlecenie. Samo przebywanie w pomieszczeniu, w którym inni palą nie będzie miało swojego odzwierciedlenia w żadnych testach.

Pozdrawiam.