Bilans trzyletniego dziecka w Anglii

Moj 3 letni syn urodził sie w Angli.Mieszkamy juz w PL od jakiegoś czasu.Wszystkie szczepienia i bilanse miał tam robione.Czy tu jest cos takiego jak bilans 3 latka?Musze isc z nim do lekarza?I jak ze szczepieniami,kiedy następne?Niezarejestrowalam go jeszcze czy to konieczne?Pozdrawiam z góry dziekuje

Lek. Tomasz Budlewski

Tak konieczne, najlepiej byłoby przedstawić dokumentacje z UK aby odpowiednio ustalić następne szczepienia. Proszę koniecznie udac sie z dzieckiem do lekarza pediatry.