Bąbel na skórze po szczepionce u dziecka

Mojemu dziecku po szczepiace wyszedl babel srednicy 1 cm i utrzymuje sie juz 2 tydzien czy mam powody do zmartwienia szczepienie to bylo w szpitalu zaraz po urodzeniu wyszedl ten babel po miesiacu od szczepienia

Lek. Tomasz Budlewski

Proszę koniecznie udać się z dzieckiem do lekarza pediatry, lub poprosić w przychodni o wizytę domową. Konieczne jest badanie lekarskie aby móc określić najbardziej odpowiednie postępowanie.