Blok komorowy drugiego stopnia

Czy blok komorowy- przedsionkowo 2 stopnia może przejść w stadium 3 stopnia? Czy bloki występujące podczas snu trwające 2 sekundy mogą być groźne?

Lek. Tomasz Budlewski

Tak teoretycznie może przejść. Proszę koniecznie udać się do lekarza kardiologa jak najszybciej. Po badaniu będzie można określić odpowiednie postępowanie.